Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Rudzieniec

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Korczówka

Korczówka(Rudzieniec + 22 km)

135 000 zł91 m² 1 483,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 847 m²

Na sprzedaż siedlisko o powierzchni 1847 m , położone w miejscowości Korczówka, gmina Łomazy, powiat bialski. To propozycja dla osób poszukujących spokojnej lokalizacji z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Kasztanowa

Czemierniki(Rudzieniec + 23 km)

248 000 zł85,80 m² 2 890,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 014 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Czemierniki przy ul. Kasztanowej, obejmująca działkę o powierzchni 2014 m2 zabudowaną klimatycznymi budynkami gospodarczymi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Stara Jedlanka

Stara Jedlanka(Rudzieniec + 24 km)

170 000 zł3 012 m² 56,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz miejsca, w którym słychać naturę zamiast miejskiego zgiełku, ta działka w Jedlance Starej daje dokładnie taki klimat. Duża powierzchnia, wygodne parametry pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kodeniec

Kodeniec(Rudzieniec + 17 km)

59 000 zł1 600 m² 36,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** działka W okolicach poleskiego parku narodwego *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację ładnie położonej działki w miejscowości Kodeniec (gm. Dębowa Kłoda). W przygotowywanym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Rudka Starościańska

Rudka Starościańska(Rudzieniec + 23 km)

350 000 zł990 000 m² 35,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:990 000 m²

Przedmiotem sprzedaży jest urokliwe Siedlisko w miejscowości Rutka Starościańska obok Ostrowa Lubelskiego. Nieruchomość składa się z działki o powierzchni 9900m , drewnianego domu,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Kocka

Radzyń Podlaski(Rudzieniec + 25 km)

229 000 zł31,80 m² 7 201,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka w kamienicy Radzyń Podlaski, ul. Kocka 1a (obok Nadleśnictwa) Mam do zaoferowania przytulną kawalerkę w kamienicy, zlokalizowaną przy ulicy Kockiej 1a w Radzyniu Podlaskim, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn z parkingiem Parczew

Parczew(Rudzieniec + 11 km)

16 000 000 zł31 700 m² 504,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

NA sprzedaż hala produkcyjna Z magazynem oraz budynkami pomocniczymi W parczewie województwo lubelskie najważniejsze informacje O nieruchomości: - powierzchnia działki 31 700 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy

Sosnowica(Rudzieniec + 24 km)

350 000 zł106,40 m² 3 289,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:857 m²

Jeśli szukasz całorocznego domu, w którym od pierwszych minut czuć spokój, ta nieruchomość w Sosnowicy przy ul. Polnej może być dokładnie tym miejscem. Drewniana konstrukcja daje przyjemny.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny, ul. 11 Listopada

Parczew(Rudzieniec + 11 km)

25 zł/m²440 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal usługowo-gastronomiczny o powierzchni ok. 440 m , zlokalizowany w Parczewie przy ul. 11 Listopada 13, bezpośrednio nad sklepem spożywczym Stokrotka. Lokal posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Radzyń Podlaski

Radzyń Podlaski(Rudzieniec + 25 km)

3 634 506 zł52 674 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki o powierzchni około 5,26ha - Radzyń Podlaski Działka znajduje się w odległości około 1km od planowanej budowy "via Carpatia", działka oznaczona w mpzp symbolem P,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Rudzieniec

Rudzieniec,lubelskie

380 000 zł88 m² 4 332,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie w domu dwurodzinnym w gminnej miejscowości Rudziniec. Dom ogrzewany zautomatyzowanym piecem na pellet lub ekogroszek z podajnikiem opału i z zasobnikiem na.